Rektor og ledelse

Sissel Onstad

Rektor 

Marianne Vik

Assisterende rektor, avdelingsleder for fellesfag

Marit Bulterud

Avdelingsleder for IKT-servicefag og Medieproduksjon

Ulf Reinert Kirkemo

Administrasjonsleder

Anne Katrine Høegh Krohn

Avdelingsleder for realfag og Medier og kommunikasjon

Venche Thon

Avdelingsleder for Helse og oppvekst

Tora Frøseth

Avdelingsleder for Service og samferdsel

Vidar Reiersen

Avdelingsleder for Tilrettelagt avdeling

Kontaktpersoner

Sissel Kristin Onstad

Rektor

E-post Sissel.Kristin.Onstad@dromtorp.vgs.no

Tora Stenbråten Frøseth

Avdelingsleder

E-post Tora.Stenbraten.Froseth@dromtorp.vgs.no

Vidar Reiersen

Avdelingsleder

E-post Vidar.Reiersen@dromtorp.vgs.no

Venche Merete Thon

Avdelingsleder

E-post Venche.Merete.Thon@dromtorp.vgs.no

Ulf Reinert Kirkemo

Administrasjonsleder

E-post Ulf.Reinert.Kirkemo@dromtorp.vgs.no

Marianne Vik

Assisterende rektor

E-post marianne.vik@dromtorp.vgs.no

Marit Synnøve Bulterud

Avdelingsleder

E-post Marit.Synnove.Bulterud@dromtorp.vgs.no

Anne Katrine Høegh Krohn

Avdelingsleder

E-post anne.katrine.hoegh.krohn@dromtorp.vgs.no