Rektor og ledelse

Sissel Onstad

Rektor 

Marianne Vik

Assisterende rektor, avdelingsleder fellesfag

Marit Bulterud

Avdelingsleder Medier og kommunikasjon

Ulf Reinert Kirkemo

Administrasjonsleder

Taran Leifson

Studieleder, avdelingsleder Service og samferdsel

Venche Thon

Avdelingsleder Helse og oppvekst og Tilrettelagt opplæring.

Kontaktpersoner

Sissel Onstad

Rektor

E-post Sissel.Onstad@dromtorp.vgs.no

Venche Thon

Avdelingsleder

E-post venche.thon@dromtorp.vgs.no

Marianne Vik

Assisterende rektor

E-post marianne.vik@dromtorp.vgs.no

Marit Bulterud

Avdelingsleder

E-post marit.bulterud@dromtorp.vgs.no

Taran Leifson

Studieleder

E-post Taran.Leifson@dromtorp.vgs.no

Ulf Reinert Kirkemo

Administrasjonsleder

E-post Ulf.Reinert.Kirkemo@dromtorp.vgs.no