Rektor og ledelse

Sissel Onstad

Rektor 

Marianne Vik

Assisterende rektor. Avdelingsleder fellesfag

 Marit Bulterud

Avdelingsleder Medier og kommunikasjon

Espen Halvorsen

Avdelingsleder Service og samferdsel

Tone Gunnæs Holck

Administrasjonsleder

Taran Leifson

Studieleder

Venche Thon

Avdelingsleder Helse og oppvekst og Tilrettelagt opplæring.

Kontaktpersoner

Sissel Onstad

Rektor

E-post Sissel.Onstad@dromtorp.vgs.no

Venche Thon

Avdelingsleder

E-post venche.thon@dromtorp.vgs.no

Tone Gunnæs Holck

Adm.leder

E-post Tone.Gunnas.Holck@dromtorp.vgs.no

Marianne Vik

Assisterende rektor

E-post marianne.vik@dromtorp.vgs.no

Espen Halvorsen (Drømtorp vgs)

Avdelingsleder

E-post Espen.Halvorsen.Dromtorp.vgs@dromtorp.vgs.no

Marit Bulterud

Avdelingsleder

E-post marit.bulterud@dromtorp.vgs.no

Taran Leifson

Studieleder

E-post Taran.Leifson@dromtorp.vgs.no