Ansatte

Alle ansatte

Aase Alvestad

Rådgiver - MK og Vg3 påbygg

aase.alvestad@dromtorp.vgs.no

Kenneth Andersen

Elevassistent

Kenneth.Andersen@dromtorp.vgs.no

Hege Krogvig Bergstrand

Hege.Krogvig.Bergstrand@dromtorp.vgs.no

Tone Ingrid Bjørnstad

Tone.Ingrid.Bjornstad@dromtorp.vgs.no

Ellen Borg

Elevassistent

ellen.borg@dromtorp.vgs.no

Marit Bulterud

Avdelingsleder

marit.bulterud@dromtorp.vgs.no

Hilde Bogstrand Carlsen

Elevassistent

hilde.bogstrand.carlsen@dromtorp.vgs.no

Anita Ekelund

Elevassistent

Anita.Ekelund@dromtorp.vgs.no

Marie-Luise Faatz

Avd. leder bibliotek

Marie-Luise.Faatz@dromtorp.vgs.no

Elisabeth Tonaas Fauske

Elisabeth.Tonaas.Fauske@dromtorp.vgs.no

Wenche J. Kvåvik Frigaard

wenche.kvavik@dromtorp.vgs.no

Line Gjevik

Elevassistent

line.gjevik@dromtorp.vgs.no

Elisabeth Gystad

Elevassistent

elisabeth.gystad@dromtorp.vgs.no

Thor Erik Halvorsen

Miljøarbeider

Thor.Erik.Halvorsen@dromtorp.vgs.no

Espen Halvorsen (Drømtorp vgs)

Avdelingsleder

Espen.Halvorsen.Dromtorp.vgs@dromtorp.vgs.no

Mohamed Ahmed Hassan

IKT-lærling

Mohamed.Ahmed.Hassan@dromtorp.vgs.no

Anders Henrik Hattestad

Anders.Henrik.Hattestad@dromtorp.vgs.no

Wenche Digerud Haug

Elevassistent

Wenche.Digerud.Haug@dromtorp.vgs.no

Kristoffer Barlaup Hauge

Kristoffer.Barlaup.Hauge@dromtorp.vgs.no

Bjørg Stamnes Haukland

bjorg.stamnes.haukland@dromtorp.vgs.no

Anita Hauren

Elevassistent

Anita.Hauren@dromtorp.vgs.no

Tone Gunnæs Holck

Adm.leder

Tone.Gunnas.Holck@dromtorp.vgs.no

Gulten Holmelid

Elevassistent

gulten.holmelid@dromtorp.vgs.no

Sigurd Hov

Lærling

Sigurd.Hov@dromtorp.vgs.no

Mona Hovd

Mona.Hovd@afk.no

Anne Katrine Høegh Krohn

anne.katrine.hoegh.krohn@dromtorp.vgs.no

Øystein Holm Johansen

Oystein.Holm.Johansen@dromtorp.vgs.no

Harald Mork Knutsen

Rådgiver - HO, SS og TO

Harald.Mork.Knutsen@dromtorp.vgs.no

Bjørg Nordby Krogstad

Bjorg.Nordby.Krogstad@dromtorp.vgs.no

Anastasiya Kulikova

(I permisjon)

anastasiya.kulikova@dromtorp.vgs.no

Bent Kåre Kvakkestad

bent.kare.kvakkestad@dromtorp.vgs.no

Taran Leifson

Studieleder

Taran.Leifson@dromtorp.vgs.no

Corina Lier

Lønnskonsulent

Corina.Lier@dromtorp.vgs.no

Sigrun Loe

Karriererådgiver

Sigrun.Loe@dromtorp.vgs.no

Stine Loe

adm.sekretær / saksbehandler

Stine.Loe@dromtorp.vgs.no

Tlf: 64914600

Per Nordsjø Lund

Elevassistent

Per.Nordsjo.Lund@dromtorp.vgs.no

Khayam Nami

IKT-lærling

Khayam.Nami@dromtorp.vgs.no

Lan Thi Ngo

Renholder

lan.thi.ngo@dromtorp.vgs.no

Bonaventure Maruti Ombira

Bonaventure.Maruti.Ombira@dromtorp.vgs.no

Sissel Onstad

Rektor

Sissel.Onstad@dromtorp.vgs.no

Karin Bredesen Saastad

Driftsleder

karin.bredesen.saastad@dromtorp.vgs.no

Morten Skari

IKT-ansvarlig

morten.skari@dromtorp.vgs.no

Trude Strømland

Elevassistent

trude.stromland@dromtorp.vgs.no

Bjørn-Harald Sønsthagen

Bjorn-Harald.Sonsthagen@dromtorp.vgs.no

Tlf: 98662111

Hilde Thon

Elevassistent

hilde.thon@dromtorp.vgs.no

Venche Thon

Avdelingsleder

venche.thon@dromtorp.vgs.no

Janne Thorsen

Vikaransvarlig / konsulent

janne.thorsen@dromtorp.vgs.no

Hogne Aleksander Viken Tjensvoll

Lærling

Hogne.Aleksander.Viken.Tjensvoll@dromtorp.vgs.no

George Tower

Elevassistent

george.tower@dromtorp.vgs.no

Grethe Dynna Tronstad

sekretær

Grethe.Dynna.Tronstad@dromtorp.vgs.no

Anncheri Truelsen

Elevassistent

Anncheri.Truelsen@dromtorp.vgs.no

Marianne Vik

Assisterende rektor

marianne.vik@dromtorp.vgs.no

Jessica Maria Wilhelmsen

Jessica.Maria.Wilhelmsen@dromtorp.vgs.no

Helse- og oppvekstfag

Medier og kommunikasjon (gammel ordning)

Service og samferdsel

Lærere

Hege Krogvig Bergstrand

Hege.Krogvig.Bergstrand@dromtorp.vgs.no

Tone Ingrid Bjørnstad

Tone.Ingrid.Bjornstad@dromtorp.vgs.no

Elisabeth Tonaas Fauske

Elisabeth.Tonaas.Fauske@dromtorp.vgs.no

Wenche J. Kvåvik Frigaard

wenche.kvavik@dromtorp.vgs.no

Espen Halvorsen (Drømtorp vgs)

Avdelingsleder

Espen.Halvorsen.Dromtorp.vgs@dromtorp.vgs.no

Anders Henrik Hattestad

Anders.Henrik.Hattestad@dromtorp.vgs.no

Kristoffer Barlaup Hauge

Kristoffer.Barlaup.Hauge@dromtorp.vgs.no

Bjørg Stamnes Haukland

bjorg.stamnes.haukland@dromtorp.vgs.no

Anne Katrine Høegh Krohn

anne.katrine.hoegh.krohn@dromtorp.vgs.no

Øystein Holm Johansen

Oystein.Holm.Johansen@dromtorp.vgs.no

Bjørg Nordby Krogstad

Bjorg.Nordby.Krogstad@dromtorp.vgs.no

Anastasiya Kulikova

(I permisjon)

anastasiya.kulikova@dromtorp.vgs.no

Bent Kåre Kvakkestad

bent.kare.kvakkestad@dromtorp.vgs.no

Sigrun Loe

Karriererådgiver

Sigrun.Loe@dromtorp.vgs.no

Bjørn-Harald Sønsthagen

Bjorn-Harald.Sonsthagen@dromtorp.vgs.no

Tlf: 98662111

Jessica Maria Wilhelmsen

Jessica.Maria.Wilhelmsen@dromtorp.vgs.no

Ledelse

Marit Bulterud

Avdelingsleder

marit.bulterud@dromtorp.vgs.no

Espen Halvorsen (Drømtorp vgs)

Avdelingsleder

Espen.Halvorsen.Dromtorp.vgs@dromtorp.vgs.no

Tone Gunnæs Holck

Adm.leder

Tone.Gunnas.Holck@dromtorp.vgs.no

Taran Leifson

Studieleder

Taran.Leifson@dromtorp.vgs.no

Sissel Onstad

Rektor

Sissel.Onstad@dromtorp.vgs.no

Venche Thon

Avdelingsleder

venche.thon@dromtorp.vgs.no

Marianne Vik

Assisterende rektor

marianne.vik@dromtorp.vgs.no

Rådgivere

Aase Alvestad

Rådgiver - MK og Vg3 påbygg

aase.alvestad@dromtorp.vgs.no

Harald Mork Knutsen

Rådgiver - HO, SS og TO

Harald.Mork.Knutsen@dromtorp.vgs.no

Andre ansatte

Kenneth Andersen

Elevassistent

Kenneth.Andersen@dromtorp.vgs.no

Ellen Borg

Elevassistent

ellen.borg@dromtorp.vgs.no

Hilde Bogstrand Carlsen

Elevassistent

hilde.bogstrand.carlsen@dromtorp.vgs.no

Anita Ekelund

Elevassistent

Anita.Ekelund@dromtorp.vgs.no

Marie-Luise Faatz

Avd. leder bibliotek

Marie-Luise.Faatz@dromtorp.vgs.no

Line Gjevik

Elevassistent

line.gjevik@dromtorp.vgs.no

Elisabeth Gystad

Elevassistent

elisabeth.gystad@dromtorp.vgs.no

Thor Erik Halvorsen

Miljøarbeider

Thor.Erik.Halvorsen@dromtorp.vgs.no

Mohamed Ahmed Hassan

IKT-lærling

Mohamed.Ahmed.Hassan@dromtorp.vgs.no

Wenche Digerud Haug

Elevassistent

Wenche.Digerud.Haug@dromtorp.vgs.no

Anita Hauren

Elevassistent

Anita.Hauren@dromtorp.vgs.no

Gulten Holmelid

Elevassistent

gulten.holmelid@dromtorp.vgs.no

Sigurd Hov

Lærling

Sigurd.Hov@dromtorp.vgs.no

Mona Hovd

Mona.Hovd@afk.no

Corina Lier

Lønnskonsulent

Corina.Lier@dromtorp.vgs.no

Stine Loe

adm.sekretær / saksbehandler

Stine.Loe@dromtorp.vgs.no

Tlf: 64914600

Per Nordsjø Lund

Elevassistent

Per.Nordsjo.Lund@dromtorp.vgs.no

Khayam Nami

IKT-lærling

Khayam.Nami@dromtorp.vgs.no

Lan Thi Ngo

Renholder

lan.thi.ngo@dromtorp.vgs.no

Bonaventure Maruti Ombira

Bonaventure.Maruti.Ombira@dromtorp.vgs.no

Karin Bredesen Saastad

Driftsleder

karin.bredesen.saastad@dromtorp.vgs.no

Morten Skari

IKT-ansvarlig

morten.skari@dromtorp.vgs.no

Trude Strømland

Elevassistent

trude.stromland@dromtorp.vgs.no

Hilde Thon

Elevassistent

hilde.thon@dromtorp.vgs.no

Janne Thorsen

Vikaransvarlig / konsulent

janne.thorsen@dromtorp.vgs.no

Hogne Aleksander Viken Tjensvoll

Lærling

Hogne.Aleksander.Viken.Tjensvoll@dromtorp.vgs.no

George Tower

Elevassistent

george.tower@dromtorp.vgs.no

Grethe Dynna Tronstad

sekretær

Grethe.Dynna.Tronstad@dromtorp.vgs.no

Anncheri Truelsen

Elevassistent

Anncheri.Truelsen@dromtorp.vgs.no